FOTOT E TMERRSHME/ E thith makineria dhe e palos në dysh


Një burrë është shpëtuar pasi ishte palosur në dysh nga një makineri industriale.
Incidenti horror ndodhi në një fabrikë në Dalian, në verilindje të Kinës.Mendohet se burrin e ka thithur makineria.Në foto shihen disa bashkëpunëtorë të tij duke i dhënë ndihmë për ta nxjerrë nga makineria.Ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë.Nuk ka informacione për shëndetin e tij.