I fejuari refuzon t'i jape borxh, ajo i ve zjarrin vetes

Ne Kine, disa telekamera te qarkut te mbyllur kane filmuar te gjithe skenen

 I fejuari i ka mohuar dhenien e nje huaje, prandaj ajo e deshperuar i ka vene vetes flaken. E gjitha ka ndodhur ne Kine, ku disa telekamera te qarkut te mbyllur kane filmuar te gjithe skenen.Gruaja, e cila duhet ta kete dashur huane per te lare disa borxhe, eshte lyer me benzine dhe menjehere eshte vetedjegur. I fejuari tentoi te shuaje flake, pa ia dale mbane, por me pas u largua per te kerkuar ndihme. Ndonese si perfundim s'ka mundur te beje dot gje, sepse gruaja eshte karbonizuar.